MSC Software Yorulma Malzeme Test Servisi

Geçtiğimizde günlerde MSC software HBM-nCode Products ile birlikte  yorulma analizi için malzeme test merkezini hizmete soktuğunu duyurdu. Yorulma analizi için olmazsa olmalardan olan stress-ömür ve strain - ömür gibi datalar, artık bu servis ayrıcalığı ile rahatlıkla sağlanabilecek. 20 yıldan fazla süredir, Yorulma ve sürdürebilirlik analizlerine öncülük yapan MSC software ailesi MSC Fatique programı ve bu test servisi ile daha doğru analizler yapmanızı sağlayarak , en doğru çözümü almanızı kolaylaşıtıracaktır.

Yetersiz ve düzgün saptanmamış malzeme özellikleri ile sistem üzerine gelen yüklerin yanlış belirlenmesi kötü bir yorulma analiz modelinin kurulmasına ve yanlış analiz sonuçlarının alınmasına neden olacaktır. Ancak Malzeme karakteristik özellikleri uygun test prosedürleri ile  en iyi şekilde saptanabilir. Msc Software yeni başlatığı bu servis sayesinde , en iyi saptanmış malzeme karaktesitikleri ile analiz yapmanızı ve en doğru sonucu almanızı sağlayacaktır.

Yorulma Malzeme Test Merkezinin sağladıkları:

  • Malzeme kalite Testi
  • Strain - Ömür Test Data Grafiği Üretimi
  • Firma isteiği üzerine yapılan yorulma analizleri
  • Yorulma Test parçacığı üretim
MSC Software ve HBM-nCode yaptığı bu işbilik ile üreticiye kolaylık sağlamaktadır. HBM-nCode gibi dünya çapında bilinen en iyi yorulma teknolojisine sahip olan firma ile simulasyon ve analiz konusunda lider firma olan MSc Software bu tip hizmet vermesi  en kaliteli sonuçların alınmasına neden olacaktır.
Servis hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için:
Adresine bakabilirsiniz.

 

 

ilkay Meşeli Hakkında